Haku saarnoista:
 
Etusivu
Puhujat
Saarna.net
Seurakunnat
Saarna.net Info
Heräjä sinä, joka nukut (14.02.)
Käy lukemassa artikkeleista käyttäjämme lähettämä suomeksi käännetty vanha Charles Wesleyn saarna:

Heräjä sinä joka nukut
Ilon ja siunauksen vuotta 2012 (03.01.)
Siunattua joulua! (20.12.)
Lomakausi on ohi... (02.08.)
Muistathan myös...
Linkkejä
Haluatko auttaa Saarna.nettiä?
Lähetä saarnasi saarna.nettiin!
Suosituimmat saarnat
Tilastotietoja

Palautelomake
 

Saarna.netin tilastotietoja


Kävijöitä ja saarnatiedostojen latauksia viimeisen kahden viikon aikana:
PäiväKävijöitäLatauksia
2017-03-012051654
2017-02-282906961
2017-02-272633614
2017-02-261623425
2017-02-251350486
2017-02-241923517
2017-02-231557574
2017-02-222810794
2017-02-211295437
2017-02-201408765
2017-02-191206364
2017-02-182801844
2017-02-171521721
2017-02-161974877
Yhteensä:270589033


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Suosituimmat artikkelit:
ArtikkeliAvauskertoja
Heräjä sinä, joka nukut17050
Parannuskeino pahan puhumista vastaan12027
Jumalan hiljainen, pieni ääni11010
Ulf Ekman: Rukoile Kristuksen ruumiin - seurakunnan puolesta! Rukoile myös Israelin puolesta!6885
Miksi lopetan?5224
Hän teki sen mitä kykeni4612
Puhdas sydän3858
Tietosanakirja-Raamattu3817
En jaksa odottaa3689
Olla Jumalan käytössä3428

Suosituimmat puhujat, saarnalatausten mukaan:
PuhujaSaarnalatauksiaSaarnojaPuhujasivun avauskertoja
Markku Koivisto224419141105444
Niilo Yli-Vainio17557948145000
Mauri Viksten996094668198
Teuvo Kopra9582812050293
Kari Salo8850215643555
Timo Penttilä8513920118334
Kari Hämäläinen6487415410392
Jan-Markus Jeromaa6482017815348
Leo Meller622802265142
Jori Brander5479011913730
Eero Ketola5300015411578
Kalevi Lehtinen358091829638
Petri Paakkari35689884179
Timo Koivisto35028884801
Jarkko Lindqvist350051085975
Jarmo Makkonen346413419457
Urho Muroma344301536711
Veikko Manninen339002730917
Erkki Hietanen338717911555
Tapani Suonto26886732200

Suosituimmat saarnat


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Saarnoja odottamassa julkaisua: 0



 
 





  

Sivuilla on 3617 saarnaa, joita on ladattu 2601181 kertaa.
Sivujen toteutus: Multiversum Oy