Haku saarnoista:
 
Etusivu
Puhujat
Saarna.net
Seurakunnat
Saarna.net Info
Heräjä sinä, joka nukut (14.02.)
Käy lukemassa artikkeleista käyttäjämme lähettämä suomeksi käännetty vanha Charles Wesleyn saarna:

Heräjä sinä joka nukut
Ilon ja siunauksen vuotta 2012 (03.01.)
Siunattua joulua! (20.12.)
Lomakausi on ohi... (02.08.)
Muistathan myös...
Linkkejä
Haluatko auttaa Saarna.nettiä?
Lähetä saarnasi saarna.nettiin!
Suosituimmat saarnat
Tilastotietoja

Palautelomake
 

Saarna.netin tilastotietoja


Kävijöitä ja saarnatiedostojen latauksia viimeisen kahden viikon aikana:
PäiväKävijöitäLatauksia
2017-03-3036556
2017-03-291661753
2017-03-2824081735
2017-03-272644934
2017-03-263210989
2017-03-253126952
2017-03-243055454
2017-03-232521645
2017-03-222145476
2017-03-212133429
2017-03-201598486
2017-03-1934621022
2017-03-183046731
2017-03-172573887
Yhteensä:3394710549


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Suosituimmat artikkelit:
ArtikkeliAvauskertoja
Heräjä sinä, joka nukut17260
Parannuskeino pahan puhumista vastaan12070
Jumalan hiljainen, pieni ääni11031
Ulf Ekman: Rukoile Kristuksen ruumiin - seurakunnan puolesta! Rukoile myös Israelin puolesta!6908
Miksi lopetan?5239
Hän teki sen mitä kykeni4629
Puhdas sydän3878
Tietosanakirja-Raamattu3835
En jaksa odottaa3709
Olla Jumalan käytössä3444

Suosituimmat puhujat, saarnalatausten mukaan:
PuhujaSaarnalatauksiaSaarnojaPuhujasivun avauskertoja
Markku Koivisto225019141105520
Niilo Yli-Vainio17639148145616
Mauri Viksten1004684668929
Teuvo Kopra9630512050448
Kari Salo8900515643771
Timo Penttilä8562520118388
Kari Hämäläinen6580715510470
Jan-Markus Jeromaa6529017815406
Leo Meller626242265525
Jori Brander5520311913806
Eero Ketola5355115411646
Petri Paakkari36244904220
Kalevi Lehtinen360201829820
Timo Koivisto35543894887
Jarkko Lindqvist353611086036
Jarmo Makkonen347893419544
Urho Muroma347061536932
Erkki Hietanen341437911666
Veikko Manninen341022731080
Tapani Suonto27101732461

Suosituimmat saarnat


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Saarnoja odottamassa julkaisua: 1



 
 





  

Sivuilla on 3637 saarnaa, joita on ladattu 2619501 kertaa.
Sivujen toteutus: Multiversum Oy